wektory_2-29.png
Bez nazwy-1.png

Gameta to jedna z największych i najstarszych  grup  leczenia niepłodności w Polsce i jak również jedną  z największych  tego typu placówek w Europie. Jako pierwsza klinika leczenia niepłodności w Europie, uzyskała Certyfikat Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii  (ESHRE)  przyznawany ośrodkom zajmującym się  leczeniem  niepłodności.

novum_log.png

Przychodnia Lekarska nOvum to ośrodek od 1994 roku specjalizujący się w diagnostyce i leczeniu niepłodności, kriokonserwacji komórek, tkanek i zarodków. Stosujemy wszystkie dostępne metody leczenia. Jako jedyni w Polsce wykonujemy zabieg pobrania plemników z jąder pod bezpośrednią kontrolą mikroskopu.

OVIKlinika_logo.png

OVIklinika grupa Angelius to nowoczesny ośrodek leczenia niepłodności w Warszawie, założony w 2019 roku przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w medycynie rozrodu: prof. dr hab. Piotra Laudańskiego i dr hab. Piotra Pierzyńskiego. OVIklinika stawia na nowoczesne metody, innowacyjne testy, a przede wszystkim na obsługę pacjentów na wysokim poziomie.

gyncentrum_logo (1)-01.png

Gyncentrum to od ponad 20 lat ceniona w Polsce i na świecie klinika leczenia niepłodności i diagnostyki prenatalnej. Integralną częścią Gyncentrum jest Laboratorium Genetyczne – jeden z wiodących ośrodków w Europie specjalizujących się w genetycznej diagnostyce niepłodności i poronień oraz preimplantacyjnej diagnostyce PGS-NGS.